Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

szkolenia

Zostań instruktorem pilates

2020-01-28 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, rozwój, szkolenia

(...) Pilates to bardzo popularne niegdyś, szczególnie wśród gwiazd, ćwiczenia, które mają dwojaki charakter. Są to ćwiczenia polegające zarówno na gimnastykowaniu ciała, jak i na gimnastykowaniu umysłu. Jak to możliwe? Otóż, w pilatesie ogromne znaczenie mają przyjmowane pozycje ciała, których nie da się osiągnąć w pośpiechu. Aby je osiągnąć i utrzymać potrzebna jest maksymalna koncentracja, skupienie, rozciągnięcie mięśni i ich stabilizacja. W celu zgłębienia tajników pilates najlepiej udać się przynajmniej na jedne zajęcia, które prowadzone są przez profesjonalnego instruktora.Czym (...)

Zarządzanie jakością - jakie daje korzyści?

2019-01-28 | Magdalena W

frazy kluczowe: certyfikaty, iso, jakość, szkolenia

(...) Zarządzanie jakością to termin, który ma wiele definicji. W skrócie można je określić jako zespół czynności menedżerskich, które sprzyjają powstaniu, utrzymaniu i wzrostowi jakości produktu (towar bądź usługa). W zależności od profilu działalności firmy, różne będą stosowane metody zarządzania jakością.Przede wszystkim należy określić, co powoduje, że dany produkt jest uważany za produkt o wysokiej jakości. Jeśli już wiemy, możemy wdrożyć odpowiedni system zarządzania jakością. ISO (International Organisation for Standarisation) - Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna (...)

Czy warto odbywać szkolenia z oprogramowań?

2018-08-01 | Magdalena W

frazy kluczowe: dodatki, oprogramowanie, program, szkolenia, tableau, warsztaty

(...) przystosować do nowego miejsca i otoczenia. A właśnie komfort psychiczny jest rzeczą kluczową w efektywnym przyswajaniu nowej wiedzy. Zobacz warsztaty z Tableau w sali kinowej. Zapisz się na stronie: https://newdatalabs.com/tableau-cinema/ Jak łatwo się (...)

Gry komputerowe czy towarzyskie?

2018-01-15 | Magdalena W

frazy kluczowe: edukacja, kursy, szkolenia

(...) Dzieci i młodzież chętnie grają w gry komputerowe warto zainteresować je także szachami! Mogą one w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju intelektualnego dziecka w wielu obszarach. Gra w szachy to same korzyści! Szachy znane są od... starożytności! Za ich kolebkę uznajemy Indie, mimo że w krajach europejskich rozpowszechniły się w pierwszym tysiącleciu. Szachy są świetną grą logiczną, która wpływa na rozwój dziecka, ale także trenuje umysł dorosłych oraz seniorów. Można grać w szachy przez (...)

Dlaczego warto przeprowadzać badania marketingowe?

2017-08-07 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) takich haseł, jak "zobacz ofertę firmy, oceń i otrzymaj darmowy produkt". Wydaje się to być banalne, jednak skutkuje. Dzięki badaniom reklamowym można zmieniać swoje produkty tak, aby trafiały do ludzi. Jeżeli sami nie mamy większego pojęcia na temat przeprowadzania (...)

Jak ważne są szkolenia IT dla firmy?

2016-12-17 | Magdalena W

frazy kluczowe: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Rozwój technologii sprawia, że rozwiązań informatycznych jest coraz więcej i stają się powszechnie stosowane. Przedsiębiorstwa muszą więc cały czas poszerzać zakres swojej wiedzy w tym sektorze. Najlepszym sposobem są w takim przypadku szkolenia. Warszawa jest jednym z miast, w jakim prowadzi się profesjonalnie przygotowane autoryzowane szkolenia IT. (...)

Jakie mogą być szkolenia dla budownictwa?

2016-11-24 | Beata K

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) elektrycznych z wykazaniem najczęstszych błędów przy ich wykonywaniu.Poza kierowaniem zespołem pracowników w czasie realizacji gotowego projektu budowy i wcielaniem w życie tego, co wcześniej powstało w umyśle i w biurze architekta istotna jest również wiedza na temat prowadzenia projektu i zarządzania zespołem projektowym zajmującym się poszczególnymi elementami architektonicznymi. Tego też można się nauczyć decydując się na szkolenia dla budownictwa. Od tych (...)

Metoda Montessori a edukacja przedszkolna

2016-08-31 | Magdalena W

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, przedszkole, szkolenia

(...) Metoda Montessori, została opracowana przez dr Marię Montessori. Była ona testowana w różnych kulturach na całym świecie. W centrum zainteresowania tej metody jest dziecko, które uważa się za żądne wiedzy i zdolne do uczenia się, ale aby mogło się rozwijać wszystkich aspektach bardzo ważne jest przygotowanie środowiska, w którym ma się to odbywać. Program Montessori zakłada, że edukacja przedszkolna powinna powinna uwzględniać rozwój całego dziecka- w aspekcie fizycznym, społecznym i emocjonalnym oraz poznawczym. Najważniejszy jest etap (...)

Dziecko idzie do przedszkola...

2016-07-21 | Magdalena W

frazy kluczowe: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) w tym miejscu poczuliśmy się dobrze, to i nasze dziecko też tak samo z pewnością się poczuje.W niektórych przedszkolach są organizowane tak zwane dni adaptacyjne, dziecko w obecności rodzica spędza w danym przedszkolu dzień, to też czas na otrzymanie dobrych wskazówek i możliwość na wyrobienie sobie opinii.Najlepiej dziecko jest oddać do przedszkola najbliższego miejsca  zamieszkania kogoś dyspozycyjnego z rodziny, jeżeli nie posiadamy babci albo dziadka, to najbliżej miejsca naszej pracy, aby zawsze (...)