Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

szkoła

Druga młodość gier towarzyskich

2018-01-15 | Magdalena W

frazy kluczowe: kursy, szkoła

(...) Po latach przerwy znowu chętnie gramy w szachy. Okazuje się jednak, że zasady nie są takie proste. Można próbować nauczyć się ich samemu, grając przez Internet, albo też zapisać się na kurs szachowy. Zasady gry w szachy Zasady gry w szachy to zbiór reguł, które określają, w jaki sposób rozgrywa się partię szachów. Ukształtowały się one w średniowieczu, mimo że grano w nie wcześniej. Za przepisy, według których gramy obecnie, odpowiada Międzynarodowa Federacja Szachowa FIDE. Są jednak pewne zmiany w przepisach, np. dla szachów błyskawicznych, szybkich, korespondencyjnych. Szachy na żywo lub przez Internet Gry w szachy nie nauczysz się w kilka minut. Próba przyswojenia sobie teorii też nie zakończy się rozegraniem z powodzeniem partii. Najlepiej uczyć się poprzez praktykę, poświęcać szachom (...)

Popularne kursy zawodowe we Wrocławiu

2017-10-25 | Marcin Z

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, policealna, szkoła, wykształcenie

(...) pewnością pomóc w znalezieniu lepszej pracy, bądź na przykład być pomocne w uzyskaniu awansu, czy podwyżki w obecnej pracy. Powszechnie wiadomo, że pracodawcy bardzo cenią personel, który stale się kształci, rozwija. Szkoły policealne oraz kursy zawodowe są do tego doskonałym (...)

Prywatna czy publiczna szkoła podstawowa w Toruniu

2017-10-04 | Karolina W

frazy kluczowe: nauka, szkoła, wykształcenie

(...) reakcji na trudności jakich doświadcza dziecko w szkole. Ponadto, ogromnym utrudnieniem jest dwu lub nawet trzyzmianowość odbywających się zajęć. W szkole publicznej, szczególnie w gminach, w których przypada wielu uczniów na jedną szkołę jest to standard. Przychodzenie uczniów na zajęcia w systemie zmianowym jest bardzo uciążliwe zarówno dla uczniów, jak również dla rodziców, którzy muszą zapewnić dzieciom opiekę przed i po zajęciach. Dowiedz się więcej o nauce Twojego dziecka na stronie: http://www.modernacademy.pl Natomiast szkoła podstawowa prywatna uważana jest (...)

Przedszkole prywatne na celowniku

2017-09-06 | Beata K

frazy kluczowe: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) zapewnione dosłownie wszystko. W placówkach publicznych można zapłacić o połowę mniej, ale chociażby za dodatkowe zajęcia trzeba uiścić dodatkową opłatę. Placówka prywatna takich kosztów nie przewiduje i nie musimy się (...)

Dlaczego warto przeprowadzać badania marketingowe?

2017-08-07 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) przykładu. Ważna jest również reklama takich badań. Warto wymyślać chwytliwe hasła. Zazwyczaj nikt nie chce brać udziału w takich badaniach, ponieważ dla wielu osób jest to strata czasu. Dlatego też trzeba klienta odpowiednio zachęcić. Dobrym sposobem jest tworzenie (...)

Psychoterapia czy coaching?

2017-08-03 | Marcin Z

frazy kluczowe: kształcenie, szkoła, wykształcenie

(...) się zmierzyć. Raczej jest uważnym obserwatorem, który podąża w ślad za swoim pacjentem i w razie konieczności daje mu niezbędne wskazówki.Jaka jest rola psychoterapii?Osoba poddawana terapii jest zachęcana przez terapeutę, aby swobodnie mówiła o swoich problemach, terapeuta nigdy nie próbuje cenzurować jej wypowiedzi.Psychoterapia pomaga pacjentowi znaleźć sposób na radzenie sobie z otaczającym go światem. Wytyczyć nowe ścieżki rozwoju, A także bardzo często zdefiniować samego siebie na nowo...Jak wygląda sesja u (...)

O roli identyfikatorów w szkołach

2017-06-29 | Karolina W

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkoła

(...) Można by zastanawiać się, do czego służą i czy są w ogóle potrzebne? Odpowiedź na te pytania wcale nie jest trudna. Identyfikator zastępuje dowód tożsamości, który zawiera takie dane, jakie są wymagane w określonym systemie. Najbardziej popularne są identyfikatory osobiste, na których znajduje się przede wszystkim imię i nazwisko osoby. Następne informacje zależą od miejsca, w którym ona się znajduje oraz od, powiedzmy, zajmowanego stanowiska. Inaczej będzie wyglądał identyfikator pracownika (...)

Jak ważne są szkolenia IT dla firmy?

2016-12-17 | Magdalena W

frazy kluczowe: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) komfortowe warunki, w jakich będą prowadzone zajęcia. Jeśli chodzi o czas trwania kursu, najczęściej jest on uzależniony od rodzaju szkolenia. Natomiast po zakończonym cyklu zajęć kursant zawsze podchodzi do egzaminu, a uzyskując pozytywną ocenę, otrzymuje się potwierdzenie zaliczenia danej partii materiału. Pomimo tego, że szkolenia tego typu bywają (...)