Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

Przedszkole prywatne na celowniku

2017-09-06 | Beata K

frazy kluczowe: dzieci, zabawa, zabawki, nauka, edukacja, szkoła, przedszkole

Wasza pociecha ukończyła trzeci rok życia i szukacie dla niego odpowiedniej placówki. Rozważacie wybór pomiędzy placówką publiczną a prywatnym miejscem i już sami nie wiecie co macie wybrać najlepszego? Według mnie warto zwrócić uwagę na prywatne przedszkole w Gdańsku. Dlaczego? Chociażby z tego względu, że Wasze dziecko z góry będzie miało tam zapewnione miejsce. Pewnie wiecie jak to jest z placówkami publicznymi. 

Tam jest dosłownie walka o miejsce i nie jest pewne, że Wasza pociecha na pewno się dostanie, nawet pomimo tego, że dostarczyliście zaświadczenie z pracy iż oboje rodziców pracuje. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na najlepsze niepubliczne przedszkola w Trójmieście, które bardzo chętnie czekają na Wasze dzieci. Cennik prywatnego przedszkola w Gdańsku może kogoś przerazić. Opłata miesięczna to kilkaset złotych, dokładnie około 400-600 złotych. Jednak z tego co wiem to w tej cenie dziecko ma zapewnione dosłownie wszystko. 
W placówkach publicznych można zapłacić o połowę mniej, ale chociażby za dodatkowe zajęcia trzeba uiścić dodatkową opłatę. Placówka prywatna takich kosztów nie przewiduje i nie musimy się martwić, że nawet za wycieczkę naszych dzieci zapłacimy dodatkową sumę. Wszystko zostanie pobrane z miesięcznej opłaty, która również jest przeznaczona na smakowite posiłki, jakie dzieci otrzymują w ciągu dnia. Śniadanie, podwieczorek oraz dwudaniowy obiad na pewno będą dzieciom smakowały. Nie zapomnijmy również o prezentach, które nasze dzieci dostają.
W placówce prywatnej nie będziemy musieli dawać dodatkowych pieniędzy na ten cel, w przeciwieństwie do placówki publicznej.

'

Zdjęcia naszego reportera
dzieci
zabawa
zabawki
nauka
edukacja
szkoła
przedszkole

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: