Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

nauka

Popularne kursy zawodowe we Wrocławiu

2017-10-25 | Marcin Z

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, policealna, szkoła, wykształcenie

(...) kompetencji. Dobre szkoły zazwyczaj dążą do tego, aby kształcić zarówno od strony teoretycznej, jak i również praktycznej. Bardzo ważną kwestią jest też to, aby zapewnić uczniom nie tylko możliwość uzyskania dokumentacji potwierdzającej ukończenie szkoły, ale również nabycie (...)

Prywatna czy publiczna szkoła podstawowa w Toruniu

2017-10-04 | Karolina W

frazy kluczowe: nauka, szkoła, wykształcenie

(...) Prywatna czy publiczna? Przed tym wyborem stają często rodzice dzieci, które niebawem ruszą w szkolne mury, aby rozpocząć pierwszy rok nauki.Każdy rodzaj szkoły ma swoje wady i zalety. Zacznijmy od szkoły państwowej, publicznej. Publiczna szkoła podstawowa ma jedną, główną zaletę - jest darmowa. Zazwyczaj od uczniów w szkołach państwowych wymaga się i egzekwuje dużo. Minusem jest natomiast duża liczba uczniów przypadająca na jedną klasę. Tłok w klasach powoduje słabszy kontakt indywidualny w relacji uczeń-nauczyciel, co może skutkować brakiem szybkiej i właściwej (...)

Przedszkole prywatne na celowniku

2017-09-06 | Beata K

frazy kluczowe: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) jest pewne, że Wasza pociecha na pewno się dostanie, nawet pomimo tego, że dostarczyliście zaświadczenie z pracy iż oboje rodziców pracuje. Dlatego właśnie warto zwrócić uwagę na najlepsze niepubliczne przedszkola w Trójmieście, (...)

Dlaczego warto przeprowadzać badania marketingowe?

2017-08-07 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) jakiej grupie społecznej produkty sprzedają się najczęściej i mogą przyszłe produkty dopasować do ich oczekiwań. Ponadto w zamian za udział w badaniach marketingowych, poszczególni klienci powinni dostawać jakieś profity. Może to być darmowy produkt firmy dla (...)

O roli identyfikatorów w szkołach

2017-06-29 | Karolina W

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkoła

(...) banku, a jeszcze inaczej identyfikator ucznia. W niektórych szkołach bowiem wprowadzono obowiązek noszenia identyfikatorów przez młodzież. Ma to oczywiście określone podłoże. Przede wszystkim chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z jednej strony, z drugiej natomiast – zwłaszcza w bardzo dużych placówkach, w których jest fizyczną niemożliwością poznanie wszystkich uczniów – uświadomienie im, że nie mogą czuć się anonimowi i bezkarni w przypadku niewłaściwego zachowania. Ponadto (...)

Jak ważne są szkolenia IT dla firmy?

2016-12-17 | Magdalena W

frazy kluczowe: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) przypadkach mogą dotyczyć samego bezpieczeństwa odnoszącego się do adaptacji rozwiązań z zakresu IT w swojej firmie. Niekiedy więc uczestnictwo w takich kursach może nie tylko usprawnić pracę w firmie, ale także uchronić systemy komputerowe przed zagrożeniami, jakie czyhają w sieci.    Decydując się na szkolenia IT w Warszawie, można liczyć na (...)

Jakie mogą być szkolenia dla budownictwa?

2016-11-24 | Beata K

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) przecież niezwykle istotną kwestią, wiedza ta pozwala nie zgubić się w meandrach skomplikowanych przepisów budowlanych.Szkolenia dla budownictwa poza tym pozwalają poznać wile innych niuansów branży budowlanej, wiedzę, od której zastosowania w praktyce zależy jakość i sukces inwestycji budowlanej - począwszy od znajomości zasad użytkowania obiektu budowlanego i związanego z tym prowadzenia księgi obiektu, poprzez uzyskanie wiedzy na temat sprawdzania instalacji (...)

Dziecko idzie do przedszkola...

2016-07-21 | Magdalena W

frazy kluczowe: nauka, przedszkole, szkolenia, wykształcenie

(...) Dobrze powinniśmy wiedzieć, że pójście naszego dziecka do przedszkola, to dla niego moment przełomowy w jego życiu. Odtąd będzie to miejsce, gdzie spędzi około 8 godzin dziennie, dlatego ważne jest by ten czas był dla niego przyjemny i miły. Pojawia się jednak problem - do jakiego przedszkola zapisać dziecko?Z reguły tego typu problem pojawia się na wiosnę, ponieważ wtedy przedszkola rozpoczynają rekrutację. Dzisiaj nie obowiązuje nas już rejonizacja, toteż jakie przedszkole wybierzemy, zależy (...)