Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

kształcenie

Inspektor budowlany - kiedy może się przydać?

2018-01-03 | Magdalena W

frazy kluczowe: budowa, edukacja, kształcenie

(...) Podczas realizacji projektu danej budowy, potrzebna jest osoba, która nadzoruje cały proces powstawania całego obiektu, Taka osoba, to inaczej mówiąc inspektor nadzoru. Jest odpowiedzialna za nadzorowanie budowy na każdym etapie realizacji projektu. Musi posiadać do tego specjalne uprawnienia. Kiedy potrzebny jest inspektor budowlany? Podczas budowy domu jednorodzinnego, nie mamy obowiązku zatrudniania takiej osoby. Możemy to jednak zrobić, jeżeli chcemy czuć się bardziej pewnie i bezpiecznie. Jest to indywidualna sprawa każdego z nas. Jednak w przypadku (...)

Popularne kursy zawodowe we Wrocławiu

2017-10-25 | Marcin Z

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, policealna, szkoła, wykształcenie

(...) wynika to z tego, że oczekuje tego pracodawca, nie mniej jednak równie często człowiek sam decyduje się na zmianę profesji. Szkoły policealne to jest przyszłośćWówczas dobrym rozwiązaniem są szkoły policealne oraz kursy zawodowe, które to umożliwiają nabycie nowych kwalifikacji i (...)

Dlaczego warto przeprowadzać badania marketingowe?

2017-08-07 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) Przeprowadzając badania można dowiedzieć się, co o firmie myślą inni. Ważne jest jednak odpowiednie przeprowadzenie takich badań. Oferta badań marketingowych powinna być przede wszystkim skierowana do różnych grup osób. W ten sposób firma jest w staniej określić, w (...)

Psychoterapia czy coaching?

2017-08-03 | Marcin Z

frazy kluczowe: kształcenie, szkoła, wykształcenie

(...) Na czym Polega Psychoterapia?Psychoterapia, a coaching...Psychoterapia przestała być czymś wstydliwym. Ludzie coraz chętniej oddają się pod opiekę psychologa, aby on pomógł pozbyć im się lęków i deficytów psychicznych. Rolą terapeuty jest tak dobrać metodę psychoterapii, aby pacjent mógł wykorzystać wszystkie swoje możliwości. Coaching przypomina nieco psychoterapię. W obu przypadkach specjalista skupia się na indywidualnych potrzebach swojego klienta. Psychoterapeuta nie narzuca problematyki z jaką pacjent chciałby (...)

O roli identyfikatorów w szkołach

2017-06-29 | Karolina W

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkoła

(...) Można by zastanawiać się, do czego służą i czy są w ogóle potrzebne? Odpowiedź na te pytania wcale nie jest trudna. Identyfikator zastępuje dowód tożsamości, który zawiera takie dane, jakie są wymagane w określonym systemie. Najbardziej popularne są identyfikatory osobiste, na których znajduje się przede wszystkim imię i nazwisko osoby. Następne informacje zależą od miejsca, w którym ona się znajduje oraz od, powiedzmy, zajmowanego stanowiska. Inaczej będzie wyglądał identyfikator pracownika (...)

Jak ważne są szkolenia IT dla firmy?

2016-12-17 | Magdalena W

frazy kluczowe: it, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia

(...) Przeglądając ofertę firm, jakich przedstawiciele oferują szereg szkoleń tego typu, można liczyć na pełen profesjonalizm. Ponadto można zauważyć, że propozycja kursów jest zazwyczaj dość szeroka. Natomiast poszczególne szkolenia mogą poruszać temat związany ogólnie z etyką związaną z postępowaniem podczas wdrażania oprogramowania w firmach. W innych (...)

Jakie mogą być szkolenia dla budownictwa?

2016-11-24 | Beata K

frazy kluczowe: kształcenie, nauka, szkolenia, wykształcenie

(...) Szkolenia dla branży budowlanej to rozległa dziedzina szkoleń obejmująca naukę umiejętności zarządzania pracownikami na placu budów, czyli są to szkolenia przekazujące w pewnym stopniu umiejętności managerskie. Czego można się nauczyć poza tym?Także umiejętności z zakresu nadzoru budowlanego. Tematy szkoleń budowlanych (więcej na stronie https://szkolenia.dekra.pl/katalog-szkolen/budownictwo) także nabywanie wiedzy z zakresu obowiązującego prawa budowlanego, co jest (...)

Metoda Montessori a edukacja przedszkolna

2016-08-31 | Magdalena W

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, przedszkole, szkolenia

(...) wczesny - czyli edukacja przedszkolna (np. tutaj - http://maliodkrywcy.legnica.pl/). Zdaniem Montessori każde dziecko jest inne i dlatego powinniśmy traktować jego rozwój w sposób zindywidualizowany. Metoda Montessori, to doskonałe wsparcie dla rozwoju dziecka, ponieważ zakłada ona, że że każde dziecko ma naturalną potrzebę uczenia się, więc powinniśmy to wykorzystać, odrzucając wszelki przymus. Wykorzystując spontaniczne działania dziecka, ponieważ jego umysł chłonie jak gąbka, w fazie początkowej nie analizuje czy coś jest dobre czy złe. (...)