Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

Jakie mogą być szkolenia dla budownictwa?

2016-11-24 | Beata K

frazy kluczowe: nauka, kształcenie, wykształcenie, szkolenia

Szkolenia dla branży budowlanej to rozległa dziedzina szkoleń obejmująca naukę umiejętności zarządzania pracownikami na placu budów, czyli są to szkolenia przekazujące w pewnym stopniu umiejętności managerskie. Czego można się nauczyć poza tym?

Także umiejętności z zakresu nadzoru budowlanego. Tematy szkoleń budowlanych (więcej na stronie https://szkolenia.dekra.pl/katalog-szkolen/budownictwo) także nabywanie wiedzy z zakresu obowiązującego prawa budowlanego, co jest przecież niezwykle istotną kwestią, wiedza ta pozwala nie zgubić się w meandrach skomplikowanych przepisów budowlanych.

Szkolenia dla budownictwa poza tym pozwalają poznać wile innych niuansów branży budowlanej, wiedzę, od której zastosowania w praktyce zależy jakość i sukces inwestycji budowlanej - począwszy od znajomości zasad użytkowania obiektu budowlanego i związanego z tym prowadzenia księgi obiektu, poprzez uzyskanie wiedzy na temat sprawdzania instalacji elektrycznych z wykazaniem najczęstszych błędów przy ich wykonywaniu.

Poza kierowaniem zespołem pracowników w czasie realizacji gotowego projektu budowy i wcielaniem w życie tego, co wcześniej powstało w umyśle i w biurze architekta istotna jest również wiedza na temat prowadzenia projektu i zarządzania zespołem projektowym zajmującym się poszczególnymi elementami architektonicznymi. Tego też można się nauczyć decydując się na szkolenia dla budownictwa. Od tych umiejętności zależy często sukces realizowanej inwestycji.

Czego można się nauczyć jeszcze? Także tego, co wchodzi w zakres umiejętności specjalisty od instalacji elektrycznych, czyli wszystkiego o instalacjach elektrycznych w miejscach zagrożonych, np. wybuchem, a także wszystkiego o utrzymaniu budowli i jej eksploatacji - jak to wygląda w praktyce. Wszystkiego tego, co jest potrzebne od momentu wyobrażenia przyszłej budowli, aż do momentu jej oddania do użytku i podczas jej funkcjonowania.

'

Zdjęcia naszego reportera
nauka
kształcenie
wykształcenie
szkolenia

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: