Witamy!

W akademii mistrzów biznesu "Masters" pomagamy tym, którzy potrzebują wiedzy oraz ustawicznego podnoszenia kwalifikacji.

Styczeń 2020 Sierpień 2019 Styczeń 2019 Sierpień 2018 Kwiecień 2018 Styczeń 2018 Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Sierpień 2016 Lipiec 2016

edukacja

Zostań instruktorem pilates

2020-01-28 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, rozwój, szkolenia

(...) Pilates to bardzo popularne niegdyś, szczególnie wśród gwiazd, ćwiczenia, które mają dwojaki charakter. Są to ćwiczenia polegające zarówno na gimnastykowaniu ciała, jak i na gimnastykowaniu umysłu. Jak to możliwe? Otóż, w pilatesie ogromne znaczenie mają przyjmowane pozycje ciała, których nie da się osiągnąć w pośpiechu. Aby je osiągnąć i utrzymać potrzebna jest maksymalna koncentracja, skupienie, rozciągnięcie mięśni i ich stabilizacja. W celu zgłębienia tajników pilates najlepiej udać się przynajmniej na jedne zajęcia, które prowadzone są przez profesjonalnego instruktora.Czym (...)

Gry komputerowe czy towarzyskie?

2018-01-15 | Magdalena W

frazy kluczowe: edukacja, kursy, szkolenia

(...) Dzieci i młodzież chętnie grają w gry komputerowe warto zainteresować je także szachami! Mogą one w dużym stopniu przyczynić się do rozwoju intelektualnego dziecka w wielu obszarach. Gra w szachy to same korzyści! Szachy znane są od... starożytności! Za ich kolebkę uznajemy Indie, mimo że w krajach europejskich rozpowszechniły się w pierwszym tysiącleciu. Szachy są świetną grą logiczną, która wpływa na rozwój dziecka, ale także trenuje umysł dorosłych oraz seniorów. Można grać w szachy przez (...)

Inspektor budowlany - kiedy może się przydać?

2018-01-03 | Magdalena W

frazy kluczowe: budowa, edukacja, kształcenie

(...) budynków większych i skomplikowanych, takich jak np. duże domy wielorodzinne, bloki, czy biurowce, wymagane jest, by realizację budowy nadzorował inspektor budowlany. W przebiegu budowy muszą brać udział osoby, które mają wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat powstawania budynku. Niezbędna jest więc pomoc inspektora nadzoru inwestorskiego. To osoba, która bierze udział w procesie budowlanym. Musi posiadać uprawnienia do pełnienia funkcji technicznej w budownictwie, nawet w stopniu bardzo zaawansowanym. Jeżeli nie masz wiedzy na temat budowania domu, ani (...)

Popularne kursy zawodowe we Wrocławiu

2017-10-25 | Marcin Z

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, policealna, szkoła, wykształcenie

(...) Ukończenie szkoły, czy też zdobycie zawodu w praktyce wcale nie oznacza, iż to wystarczy oraz, że dany zawód będzie się wykonywało przez cały czas trwania aktywności zawodowej. Niekiedy trzeba ciągle zdobywać nowe umiejętności zawodowe, doświadczenia. Często w wielu przypadkach (...)

Przedszkole prywatne na celowniku

2017-09-06 | Beata K

frazy kluczowe: dzieci, edukacja, nauka, przedszkole, szkoła, zabawa, zabawki

(...) uwagę na prywatne przedszkole w Gdańsku. Dlaczego? Chociażby z tego względu, że Wasze dziecko z góry będzie miało tam zapewnione miejsce. Pewnie wiecie jak to jest z placówkami publicznymi. Tam jest dosłownie walka o miejsce i nie (...)

Dlaczego warto przeprowadzać badania marketingowe?

2017-08-07 | Beata K

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, nauka, szkoła, szkolenia, wykształcenie

(...) Badania marketingowe ukazują, w jaki sposób klienci podchodzą do firmy, co o niej myślą, czego oczekują i co im się nie podoba. Aby prowadzona firma była wystarczająco popularna i aby klienci chcieli kupować jej produkty, to zwyczajnie muszą być z nich zadowoleni. (...)

Metoda Montessori a edukacja przedszkolna

2016-08-31 | Magdalena W

frazy kluczowe: edukacja, kształcenie, przedszkole, szkolenia

(...) Metoda Montessori, została opracowana przez dr Marię Montessori. Była ona testowana w różnych kulturach na całym świecie. W centrum zainteresowania tej metody jest dziecko, które uważa się za żądne wiedzy i zdolne do uczenia się, ale aby mogło się rozwijać wszystkich aspektach bardzo ważne jest przygotowanie środowiska, w którym ma się to odbywać. Program Montessori zakłada, że edukacja przedszkolna powinna powinna uwzględniać rozwój całego dziecka- w aspekcie fizycznym, społecznym i emocjonalnym oraz poznawczym. Najważniejszy jest etap (...)